Doprava ZDARMA od 1090 Kč

Grilovací klobása - Směs koření na klobásy

Kód: 989
Novinka Pouze Maloobchodní prodej
79 Kč
Skladem (>5 ks)

Klobásy - Radost z domácího tvoření

Grilovací klobásy

Chcete si připravit na gril opravdu domácí klobásky? Není to nic složitého! Pokud použijete naši kořenící směs, nemusíte se bát neúspěchu. Vyvážená klasická chuť grilovacího koření oslní každého strávníka.  Naplněné klobásky můžete upravit přímo na grilu, zamrazit nebo vyudit.

Obsah sáčku je určen na 5 kg díla

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Grilovací klobásy
výrobek neobsahuje přidaný glutaman sodný 

 

kořenící přípravek, sypká směs na klobásy

 

Co budeme potřebovat: 2 kg plece, 2,5 kg boku ( druh masa je na Vaší volbě), 2-3 dcl studené vody, 100g  pragandy ( dusitanové soli), kterou můžete nahradit solí kuchyňskou nebo namíchat na polovic

Příprava :  Na mlýnku umeleme maso na požadovanou zrnitost. Do pomleté směsi přidáme koření, které rozmícháme ve 2-3 dcl vody, aby bylo rovnoměrně rozptýleno v díle. Doporučujeme sůl Pragandu, nebo napůl s kuchyňskou solí (2% , tedy 20g/1kg díla. Nechte v nádobě dílo v lednici do druhého dne odležet. Naplňte do střívek velikosti 30-36 mm. Do udírny dejte ideálně po 24 hodinách od zamíchání, aby proběhlo vybarvení dusitanem a masové dílo se zároveň provonělo kořením.Do klobásek můžeme přidat tvrdý sýr, sušené švestky nebo sušená rajčata. Klobásky osušte a vkládejte do předem vyhřáté udírny na cca 70 °C.Udíme asi 7 hodin dozlatova.

Jemnou chutchto klobásek zvrazníte pidáním suench vestek, oech, sra nebo suench rajat.

Složení: pepř černý, saturejka, bazalka, petrželka, česnek, koriandr mletý, muškátový oříšek, mletý, cibule, dextróza, glukózový sirup, extrakty koření   Koření neobsahuje sůl 

Tip: Tato směs je výborná na výrobu domácích grilovacích  klobás typu  Bavorská klobása, které jsou vynikající jak do udírny, tak přímo na grill. Mají jemnou šunkovou chuť.

Chcete-li si vyrobit tenké grilovací klobásky doporuujeme pidat 18g soli na 1 kg díla. Po 24 hodinách v lednici je můžete pímo grilovat.

Obsah sáčku je na 5 kg díla. 

Hmotnost : 50g

Uschovejte v suchu a chladnu do 25 stupňů C

Může obsahovat stopy : lepek, vejce, sója, sezam, mléko (laktóza), hořčice, celer

Společnost Ramdam, s.r.o. má propracovaný a praxí prověřený systém práce s alergeny, tak, aby jimi nebyly kontaminovány jiné výrobky. Podmínky pěstování a zpracování prvotních surovin a i vlastní výrobní proces, přesto přinášejí rizika spojená s kontaminací výrobků. Touto větou si Vás dovolujeme upozornit na možnou přítomnost stopového množství alergenů v našich výrobcích.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Na víkend řezníkem
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: