Doprava ZDARMA od 1090 Kč

O nás

Nejdůležitější je pro nás výběr kvalitních surovin a pečlivé ruční zpracování. Při výrobě dáváme přednost přírodním ingrediencím bez nutnosti použití chemických barviv a aromat. Řídíme se heslem „zdravě a chutně“, díky tomu si v našem sortimentu příjdou na své opravdoví gurmáni, lidé vyznávající zdravý životní styl nebo také celiaci, vegetariáni či vegani. Hlavní motivací naší práce je stále se vracející spokojený zákazník.

Dodáváme do maloobchodní i velkoobchodní sítě v ČR a SR. Naše nabídka je určena jak pro koncového zákazníka tak například pro farmářské obchody, kvalitní masny a uzenářství, zelinářství, zdravé výživy, pekařství, vinotéky, lékárny se zdravou výživou či kavárny. Svým obchodním partnerům vytváříme stojany a police dle přání na míru. Pro koncové zákazníky máme připraven internetový obchod, kde si každý pohodlně vybere a nakoupí.

Naše úsilí zdaleka nekončí, stále pracujeme na rozšiřování nabídky produktů, dalších službách pro obchodní partnery a získávání nových odběratelů.

Zlatá SALIMA 2018

Rozhovor v TV pořad VLNA Z BRNA

Ocenění a certifikáty

Klasa

Značka KLASA

Český Goodwill 2018

Český Goodwill 2018

Chuť jižní Moravy 2018

Chuť jižní Moravy 2018

Zlatá chuť jižní Moravy 2018

Zlatá chuť jižní Moravy 2018

Zlatá Salima 2018

Zlatá Salima 2018 za Špenátové těstoviny

Chuť jižní Moravy 2017

Chuť jižní Moravy 2017

Chuť jižní Moravy 2016

Chuť jižní Moravy 2016

Česká cechovní norma

Česká cechovní norma