Doprava ZDARMA od 1090 Kč

Nová bezlepková řada koření a bujónů

Bez soli, bylinek a koření si nikdo z nás už nedovede představit své gurmánské umění. Jsou to ty chutě, které posouvají naše pokrmy do “božských” dimenzí. Ne každý má ale to štěstí a může si vypěstovat své vlastní bylinky nebo sehnat koření přímo u pěstitelů. Ani u kupovaných kořenících směsí a koření není jisté, že se koření nedostalo do styku s lepkem a není kontaminováno.

180252522_1427194460950430_7007925994654244262_n

Lepek běžně najdete v kořenících směsích, v bujónech, v předem naloženém masu a sýrech nebo třeba na trzích v koření na váhu. Nikdo vám nezaručí jeho čistotu. Z toho důvodu jsme pro celiaky připravili celou novou řadu čistě bezlepkových výrobků ze zkolaudované bezlepkové výrobny.

Bujóny

Polévka je grunt, to my v Tajemství chuti víme. Proto jsme jako základ bezlepkové řady připravili polévkové sypké bujóny. Vycházíme z oblíbených masových příchutí - hovězí a drůbeží. Ale nezapomněli jsme ani na vegetariány a vegany s našim zeleninovým bujónem Vegánek.

Vegety

Na dochucení prakticky všech druhů pokrmů nám skvěle poslouží “vegety”. V bezlepkové řadě ji nabízíme ve dvou variantách plné chuti a to i ve variantě pro děti se sníženým obsahem soli.

Kořenící směsi

Pro milovníky asijských chutí nesmí chybět světoznámá směs thajské kari nebo naše oblíbená směs na kung-pao. Pro ty, kteří dávají přednost klasickým pokrmům máme připravené směsi na guláš, sekanou, kmínový pepř či sekanou. Na své si přijdete i na grilovačce - grilovací koření, Texas grill nebo směs Gyros jsou připraveny pro tuto oblíbenou letní kratochvíli.

V naší nabídce toho najdete mnohem více a budeme ji postupně rozšiřovat.